ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Увага російських пропагандистів розділилася між Україною та Ізраїлем – дослідження ІМІ

26.10.2023, 12:36
Illustration by Nosyrevy. Колаж ІМІ
Illustration by Nosyrevy. Колаж ІМІ

Російські пропагандисти частково перемістили фокус своєї уваги у власних соціальних мережах з України на конфлікт на Близькому Сході. Про це свідчить нове дослідження ІМІ.

“Російські пропагандисти перемкнули свою увагу на війну ХАМАС та Ізраїлю. Принаймні більшість дописів у їхніх соціальних мережах нині стосуються цієї теми. Але така зміна фокуса уваги пропагандистів не зменшила градуса ненависництва в прокремлівських телеграм-каналах, радше, навпаки, збільшила. Оскільки тепер там крім мови ворожнечі щодо українців з'явилась і агресивна риторика щодо ізраїльтян”, – пише аналітикиня ІМІ Олена Голуб.

У дослідженні також ідеться про наративи, які пропагандисти просувають у межах висвітлення України. 

Так, зараз найактивніше поширюються нібито “м’які” наративи про “війну до останнього українця”, “втому західних партнерів” та “перемоги російської армії”.

“Ці нібито “м'які” наративи, очевидно, можуть бути більшою мірою спрямовані на українців. Звісно, нікуди не поділась і геноцидна риторика щодо українців, спрямована на внутрішню аудиторію РФ, вона необхідна, щоб підтримувати серед росіян градус ненависті”, – пише аналітикиня.

Liked the article?
Help us be even more cool!