ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Уряд призначив нового мовного омбудсмена

08.07.2020, 16:21
Фото – dt.ua
Фото – dt.ua

8 липня Кабінет Міністрів України затвердив кандидатуру Тараса Кременя на посаду уповноваженого із захисту державної мови. Про це повідомляється на сайті Міністерства культури та інформаційної політики.

Цю кандидатуру подала на розгляд уряду уповноважена Верховної Ради України з прав людини.

Згідно з повідомленням, Тарас Кремінь народився 10 червня 1978 року в Миколаївській області. 

Був депутатом Миколаївської облради, працював у профільній комісії з питань освіти і науки. У 2014 році очолив Миколаївську облраду. Із 2014-го до 2019-го – народний депутат України, очолював підкомітет з питань середньої і загальної освіти.

Як повідомляв ІМІ, 6 травня Кабінет Міністрів звільнив Тетяну Монахову з посади Уповноваженої із захисту державної мови. 

24 квітня Уповноважена із захисту державної мови Тетяна Монахова написала заяву про звільнення за власним бажанням. Монахову було призначену на посаду уповноваженого із захисту державної мови 27 листопада 2019 року.

16 липня 2019 року набув чинності Закон України "Про забезпечення функціонування української мови як державної". Цим законом, зокрема, передбачено створення Національної комісії зі стандартів державної мови та запровадження посади уповноваженого із захисту державної мови.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!