ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Уряд Нігерії повідомив, що розблокував Twitter

13.01.2022, 16:00
Фото – Sarah Tew / CNET
Фото – Sarah Tew / CNET

Уряд Нігерії повідомив, що скасував заборону на роботу Twitter, запроваджену після суперечки довкола допису президента країни Мухаммаду Бухарі, який був видалений адміністрацією соцмережі.

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на The East African.

“Федеральний уряд Нігерії доручає мені поінформувати громадськість про те, що президент Мухаммаду Бухарі схвалив скасування припинення роботи Twitter у Нігерії з 12:00 сьогоднішнього вечора (12 січня. – Ред.)”, – йдеться в заяві Агентства з розвитку інформаційних технологій країни.

Водночас журналіст AFP повідомив, що станом на 00:30 13 січня соціальна мережа все ще не була доступна в столиці Нігерії Лагосі.

Заборона діяла протягом семи місяців, зазначає видання. Відтоді уряд та Twitter ведуть перемовини про відновлення роботи за дотримання низки умов, включно з реєстрацією Twitter своєї діяльності в Нігерії.

Генеральний директор Національного агентства з розвитку цифрових технологій Нігерії Кашифу Інува Абдуллахі, який брав участь у переговорах комітету з Twitter, сказав, що компанія погодилася з правилами відновлення обслуговування. До них належать створення юридичної особи в Нігерії, призначення представника країни та дотримання податкових зобов'язань.

Як повідомляв ІМІ, у червні 2021 року уряд Нігерії заборонив користуватися на території країни соцмережею Twitter. Міністр юстиції і генпрокурор Нігерії Абубакар Маламі дав розпорядження притягати до відповідальності людей, які порушують заборону.

Про заборону користуватися Twitter було оголошено через два дні після того, як соцмережа видалила твіт президента Нігерії Мухаммаду Бухарі про сепаратистів на південному сході країни, яких він вважає відповідальними за напади на об’єкти інфраструктури в регіоні.

“Багато з тих, хто сьогодні погано поводиться, занадто молоді, щоб знати про руйнування і загибель людей, які сталися під час громадянської війни в Нігерії. Ті з нас, хто провів 30 місяців у полях і хто пережив війну, говоритимуть з ними тією мовою, яку вони здатні зрозуміти”, – написав у твіттері Бухарі. Президент мав на увазі громадянську міжетнічну війну за незалежність Республіки Біафри наприкінці 1960-х років.

Liked the article?
Help us be even more cool!