ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Уряд Мальти допоможе ЗМІ, які постраждали через коронавірус

03.04.2020, 17:37
Фото – peristerinews.gr
Фото – peristerinews.gr

Уряд Мальти ухвалив рішення надати підтримку національним ЗМІ, у яких знизилися доходи внаслідок кризи, зумовленої пандемією коронавірусу. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Times of Malta.

Так, уряд надаватиме національним медіа допомогу, зокрема фінансову, щоб "гарантувати, що телебачення, радіостанції, газети та новинні портали зможуть продовжувати свою діяльність", оскільки медіа є "невіддільною складовою демократії в країні".

У якій саме формі надаватиметься допомога та який можливий обсяг фінансової підтримки, у заяві уряду не уточнюють. Як пише видання, цю інформацію урядовці повідомляли представникам редакцій під час зустрічі.

The Times of Malta зазначають, що доходи національних ЗМІ після початку кризи різко знизилися – у зв’язку з падінням доходів від реклами та обмеженням продажів друкованих примірників.

Раніше видання виступило з ініціативою створити фонд державної підтримки для ЗМІ, який би адмініструвався незалежним органом – щоб водночас уникнути урядового втручання в редакційну політику.

Фонд підтримки ЗМІ в період кризи також закликала створити Націоналістична партія Мальти.

Як повідомляв ІМІ, 25 березня українські медійні організації та представники ЗМІ закликали народних депутатів запровадити заходи для підтримки функціонування медіа в умовах введення обмежувальних протиепідемічних заходів через пандемію коронавірусу COVID-19.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!