ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Українських журналістів не пускають до зони відведення військ на Донбасі

31.10.2019, 12:31
Фото – ТСН
Фото – ТСН

Проїзд для журналістів закритий до Катеринівки та Золотого-4 Луганської області, у районі яких із 29 жовтня розпочалося розведення сил і засобів від лінії розмежування. Як повідомляє кореспондент ТСН з посиланням на штаб Операції Об’єднаних сил, пресу пустять лише за три-чотири дні, передає "Детектор медіа".

"Поки рішення і заяви штабу ООС про те, що журналісти матимуть доступ до зони відведення військ, не відповідає дійсності. Поки ми не можемо бачити, що відбувається. Це відведення можна назвати "тихим", бо українська преса не бачить, як триває відведення. І власне, ми не можемо сказати, що відбувається за КПВВ "Золоте", – каже кореспондент Руслан Ярмолюк.

Водночас у сюжеті були використані кадри каналу міністерства оборони РФ "Звезда". На це звернув увагу журналіст Роман Бурко: "На телеканалі "1+1" у сюжеті ТСН вже сказали, що українських журналістів не допускають у зону відведення військ, а в стрімах відео, не маючи можливості зняти свої матеріали, показують вставки з ТРК МО РФ "Звєзда".

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!