ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Українські медіагрупи просять міжнародних провайдерів вимкнути російські новинні канали

26.02.2022, 13:51
Фото - ТАСС/Сергей Савостьянов
Фото - ТАСС/Сергей Савостьянов

Медіагрупи звернулися до міжнародних телепровайдерів з пропозицією вимкнути російські новинні канали. Про це повідомляє 1+1 медіа.

Зокрема, до провайдерів за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України звернулися 1+1 media, StarLight Media, Медіа Група Україна та Inter Media Group.

Вони просять вимкнути мовлення для російських новинних каналів на європейських супутниках, кабельних мережах, ОТТ-платформах та на інших ресурсах.

“Критично важливо, аби люди в усьому світі мали доступ до достовірної та правдивої інформації щодо російської війни в Україні та перебігу воєнних дій. Ми розуміємо, наскільки потужною є російська пропагандистська машина та яких зусиль доводиться прикладати агресору, аби поширювати фейки та цинічно дурити людей. Ми протидіємо цьому”, - йдеться у відкритому листі до провайдерів.

З 26 лютого канали усіх медіагруп України мовлять у форматі єдиного інформаційного ефіру “Єдині новини”. Для безперебійної подачі інформації медіагрупи мовлять почергово. До спільного ефіру долучаються представники ЗСУ, РНБО, ОП та інших структур, від яких залежить перебіг подій. Телеканали об’єктивно та оперативно надають вичерпну інформацію з різних регіонів країни 24 на 7 та готові надавати свій ТВ-сигнал провайдерам з усього світу для забезпечення мовлення та висвітлення правдивих подій.

Технічні параметри для мовлення: супутник Astra 4A, частота 12130, швидкість потоку 27500, поляризація вертикальна, FEC ¾.

Нагадаємо, 24 лютого Росія розпочала війну проти України.

Liked the article?
Help us be even more cool!