ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Україна ввела санкції проти російських телеканалів, які окупували частоти в Криму

21.05.2020, 10:07
Фото – Y. Kotchetkov / DW
Фото – Y. Kotchetkov / DW

Україна наклала чергові санкції на російські телерадіокомпанії, що окупували інформаційний простір Криму. Про це повідомляє ZMINA з посиланням на фейсбук-сторінку члена Нацради з питань телебачення і радіомовлення Сергія Костинського.

Санкції ввів 14 травня Президент України Володимир Зеленський, який підписав указ №184/2020 "Про застосування, скасування і внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів".

Під дію указу потрапили 39 російських телерадіокомпаній та медіахолдингів через незаконне ефірне мовлення в Криму на захоплених українських частотах.

Сергій Костинський повідомив, що загалом список складається тепер із 56 медійних компаній. За його словами, це є результатом роботи великої команди Нацради з питань телебачення і радіомовлення, Міністерства інформаційної політики, МінТОТ і громадських організацій у 2017–2019 роках.

Водночас він зауважив, що наразі не завершено аналогічної роботи щодо російських телеканалів, які ведуть мовлення на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!