ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

"UA: Українське радіо" відновлює мовлення на середніх хвилях

01.02.2021, 16:01
Фото – facebook.com / Ukrainianradioua
Фото – facebook.com / Ukrainianradioua

З 1 лютого Національна суспільна телерадіокомпанія України відновлює мовлення Українського радіо в середньохвильовому діапазоні на частоті 549 КГц, повідомляється на корпоративному сайті Суспільного.

Середньохвильовий передавач “UA: Українського радіо” в селі Луч Миколаївської області потужністю 500 кВт, покриває більшу частину території України (вдень – 60% території, включно з окупованими територіями, з вечора до ранку – вся територія України). 

Директор з організації та розвитку мереж телерадіомовлення Суспільного Дмитро Грузинський зазначив, що середньохвильовий передавач дійсно дозволяє закрити ефірним сигналом Українського радіо значні території. 

“Йдеться про центральні та південні області та Крим. Кіровоградщина,  Миколаївщина, Одещина не мають хорошого покриття в FM-діапазоні, особливо в сільській місцевості. Тож, попри дуже високу вартість трансляції в середньохвильовому діапазоні, ми відновлюємо цей вид мовлення, щоби люди могли слухати програми Суспільного”, – зазначив Грузинський.

Як зазначив член правління, відповідальний за платформу радіо, Дмитро Хоркін, відновити мовлення змогли завдяки тому, що у 2021 році НСТУ отримала повне фінансування. 

“Особливо важливо, що відтепер ми зможемо транслювати більше українського контенту для Криму. Дякую, зокрема, Миколі Чернотицькому за допомогу в реалізації цього завдання”, – наголосив Хоркін.

Нагадаємо, “UA: Українське радіо” – найпопулярніше розмовне радіо та найбільша FM-мережа України, яка охоплює понад 180 FM-частот.

Liked the article?
Help us be even more cool!