ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Запоріжжі охоронець заводу розбив камеру журналістів 24 каналу

16.02.2018, 16:45
Фото - nd.zp.ua

У Запоріжжі 15 лютого представник охорони державного підприємства “Кремнійполімер” зламав камеру журналістам 24 каналу, намагаючись її відібрати. Журналісти перед цим відзняли коментар з одним із керівників заводу. Про це ІМІ повідомив журналіст 24 каналу Владислав Круглов.

За словами журналіста, вони поїхали на завод відзняти сюжет та взяти коментарі керівництва щодо несплати зарплатні працівникам, боргів підприємства за електроенергію.

Спочатку, розповів Круглов, охоронці заводу не дуже радо їх зустріли. “Ми туди поїхали. Прийшли на прохідну, нас на прохідній не дуже  радо зустріли. Ми представилися - у нас на камері і мікрофоні є емблеми телеканалу - і сказали, що хочемо поспілкуватися з прес-службою заводу або хочемо, щоб хтось з керівництва до нас спустився. На що охорона відповіла: до побачення, у нас обід, в 11.30”, - розповів журналіст. Він додав, що їм довелося ходити від корпусу до корпусу, щоб вийти з кимось на зв’язок.

Згодом до журналістів вийшов поспілкуватися заступник виконавчого директора з безпеки Юрій Семенкін. “Він дав нам інтерв’ю, поспілкувався з нами, не був проти. Нормально все пройшло”, - зазначив Круглов.

Після цього журналісти завершили зйомку та сіли в машину, яка стояла неподалік заводу, але хвилин за п’ять представник охорони заводу напав на Круглова, намагаючись забрати камеру з відзнятим матеріалом.

“Мій оператор залишив мені камеру і пішов оглядати завод, щоб можна було  розкадровку зняти. В мене камера була на руках, і тут до нас в машину вломився невідомий чоловік у білій куртці. Він почав забирати камеру, зламав мікрофон, а на мікрофоні було кріплення для LED-панелі, він і його зламав. Звісно, я йому камеру не віддав, я вибіг з машини, але він побачив, що на сидінні залишився наш радіомікрофон, і він забрав його собі, - розповів журналіст. - Він був неадекватний, кричав. Я питав: “Ви хто?” - на що він сказав, що “вам це непотрібно знати, мені керівництво сказало, знищити все, що ви зняли”.

Після цього знімальна група викликала поліцію, разом з якою їм вдалося пройти на територію заводу. “Ми викликали поліцію, коли вона приїхала, ми пройшли на територію заводу, де вийшли на зв’язок з директором самого заводу. Директор заводу Володимир Чушенко запропонував вирішити все спокійно, захотів заплатити нам за непорозуміння”, - розповів журналіст.

Проте вони написали заяву про злочин, і Заводський відділ поліції Запоріжжя відкрив кримінальне провадження за 171 статтею Кримінального кодексу України. 

Liked the article?
Help us be even more cool!