ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Vodafone не працює мобільний застосунок та є проблеми з інтернетом

У застосунку мобільного оператора Vodafone спостерігаються технічні проблеми.

Про це повідомляють користувачі оператора в мережі, передає "Економічна правда".

Великий потік користувачів, які не можуть користуватися послугами оператора "Київстар", вплинув на офіційний мобільний застосунок оператора, який наразі не працює. 

У разі спроби зайти абоненту демонструється повідомлення про проведення технічних робіт, про що пресслужба оператора не повідомляла.

Фото – скрін із застосунку Vodafone

Також користувачі оператора вказують на падіння швидкості мобільного інтернету від Vodafone та проблеми з поповненням рахунку.

Фото – скрін із соцмереж, Економічна правда

 

Фото – скрін із соцмереж, Економічна правда

Як повідомляв ІМІ, зранку 12 грудня в роботі оператора мобільного зв'язку “Київстар” стався масштабний збій. Також немає доступу до інтернету, неможливо ввійти в мобільний застосунок “Київстар”. Сайт компанії не працює.

У компанії заявили, що фахівці працюють над усуненням проблем, через які зник зв'язок та інтернет.

За даними видання dev.ua, причиною масового технічного збою в роботі найбільшого мобільного оператора “Київстар” стала хакерська атака на ядро мережі.

Основною альтернативою мобільному зв’язку є стаціонарні телефони. Якщо вони недоступні, то можна підтримувати зв'язок за допомогою месенджерів Viber, WhatsApp, Telegram, Signal, Messenger Facebook, Instagram тощо. Месенджери працюватимуть за наявності доступу до інтернету, зокрема за умови під'єднання до Wi-Fi.

За відсутності будь-якого зв’язку та доступу до інтернету в ДСНС рекомендують з дотриманням заходів власної безпеки здійснити переміщення до найближчого об’єкта, який обладнано засобами стаціонарного телефонного зв’язку та/або радіозв’язку. Наприклад, будівлі органів місцевої влади, відділ поліції тощо.

Liked the article?
Help us be even more cool!