ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У США журналісти почали розкривати дані про свої зарплати

13.11.2019, 14:30
Фото – zabugor.club
Фото – zabugor.club

У США журналісти різних засобів масової інформації почали поширювати дані про розмір своїх зарплат. Мета такої акції – пролити світло на різницю в оплаті праці. Про це повідомляє “Економічна правда” з посиланням на Bloomberg.

Зазначається, що в електронній таблиці, автор якої невідомий, детально описується розмір зарплатні в різних виданнях. Зокрема, перераховуються назва медіа, зарплата, досвід роботи та посадові обов'язки. Журналісти також можуть вказати свою гендерну та етнічну належність.

“Знання – це сила. Чи не було б чудово знати, що роблять ваші колеги, скільки вони отримують, щоб ви могли використовувати це для можливості підвищення зарплат? Давайте поділимося тим, що ми робимо, та будь-якою відповідною інформацією, щоб допомогти одне одному”, – йдеться в документі.

Зокрема, заступник редактора New York Times заробляє 145 тисяч доларів на рік, тоді як штатний автор у Vice отримує 62 тисячі доларів.

Редактор CNN заробляє 110 тисяч доларів плюс бонус, водночас співробітник газетної мережі Lee Enterprises Inc. у штаті Айова отримує 33 тисячі доларів на рік.

Жіночий редактор у Vox Media заробляє 400 тисяч доларів на рік, редагуючи, створюючи, розміщуючи подкасти та проводячи конференції.

Liked the article?
Help us be even more cool!