ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У США на мітингу журналістку обстріляли кульками з фарбою та забризкали з перцевого балончика

28.08.2021, 13:25
Фото - твіттер Марані Р. Стааб
Фото - твіттер Марані Р. Стааб

У Портленді (США) 23 серпня у журналістку Марані Р. Стааб стріляли пейнтбольними кульками з фарбою невідомі протестувальники, а також бризнули в обличчя з перцевого балончика. 

Про це повідомляє “Детектор медіа” з посиланням на FoxNews.

В цей день відбувались мітинги “правих” та “лівих”,  в яких брали участь сотні людей. Праве угрупування “Горді хлопчики” та інші радикальні об’єднання на своєму недільному мітингу “Літо любові” зіштовхнулись з протестувальниками, одягненими у чорне («blackbloc»). Імовірно – це представники антифашистського руху.

Журналістка Марані Р. Стааб розповіла у твіттері, що на неї напали імовірні представники руху антифа, хоча сама журналістка не вважає їх справжніми антифашистами якраз через насильницькі дії щодо неї самої. 

Також протестувальники пошкодили журналістиці техніку: фотоапарат та телефон. Хоча вона, за її словами, просто підійшла взяти у них коментар. 

“Погрожувати та нападати на представників преси – це не антифашистська поведінка ... Робити це під соусом боротьби за соціальну рівність – це ганьба. Робити це анонімно та ззаду – це чисте боягузтво”, – написала вона.

Вона також поділилася відеоматеріалом про ймовірну атаку, яке зняв документаліст Форд Фішер. Він підтвердив її слова у своїх твітах. Він також додав, що протестувальники у чорному нібито стріляли по людях, які представлялись пресою. 

За словами поліції, під час акцій протесту та зустрічних протестів жодних арештів не було. Але не виключили, що розбирання з інцидентами цих подій ще попереду.

В англомовній “Вікіпедії” вказано, що “Горді хлопчики” – це ультраправа, неофашистська та виключно чоловіча організація, яка пропагує та бере участь у політичному насильстві у Сполучених Штатах. У Канаді їхню організацію визнали терористичною у травні цього року. 

Самі вони не погоджуються з тим, що їх називають “альтернативними правими” та расистами. За їхніми словами, вони “виступають проти політкоректності та повістки “білої провини”.

Liked the article?
Help us be even more cool!