У Снігурівці пошкодили пам'ятний знак "Стіл журналіста", встановлений до 90-річчя місцевої газети
![У Снігурівці пошкодили пам'ятний знак "Стіл журналіста", встановлений до 90-річчя місцевої газети Фото – телеграм-канал СНІГ](https://imi.org.ua/upload/news/2023/09/18/65080c3878ae1-5_700x350.jpg?v=1695026273)
У Снігурівці в Миколаївській області невідомі пошкодили пам'ятний знак “Стіл журналіста”, який було встановлено три роки тому до 90-річчя створення газети “Вісті Снігурівщини”.
Про це повідомляється в телеграм-каналі “Снігурівська газета “СНІГ”.
Під час окупації міста росіяни встановили поруч свою захисну споруду з бетонних блоків, але стіл уцілів. Однак днями невідомі зламали частину інсталяції – настільну лампу.
“Слів для обурення не вистачає. Поліція обов'язково знайде “героїв”, але нащо нищити те, що зроблено людьми для людей?” – каже головний редактор місцевої газети “Вісті Снігурівщини” Ігор Новіков.
Пам’ятний знак “Стіл журналіста” був встановлений у 2020 році.
Раніше представниця ІМІ в Миколаївській області повідомила про те, що газета “Вісті Снігурівщини” відновила свою роботу одразу після деокупації в листопаді 2022 року. Приміщення редакції, техніка та автомобіль були знищені та розграбовані російськими військами.
![](/upload/media/2023/09/18/65080c377a1a0-1.jpg)
![](/upload/media/2023/09/18/65080c38dad16-4.jpg)
![](/upload/media/2023/09/18/65080c380615e-2.jpg)
![](/upload/media/2023/09/18/65080c37a4ba6-3.jpg)
Фото – телеграм-канал “Снігурівська газета “СНІГ”
Help us be even more cool!