ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Швейцарії заборонили носити одяг, який закриває обличчя

Фото – Fabrice Coffrini / AFP / Getty Images
Фото – Fabrice Coffrini / AFP / Getty Images

У Швейцарії парламент заборонив носіння одягу, який повністю закриває обличчя, у громадських місцях. Про це повідомляє ZMINA з посиланням на Bloomberg.

Законопроєкт розробила права Швейцарська народна партія, яка активно агітувала за цю заборону під гаслом “Зупинити екстремізм”. У 2021 році 51% населення країни підтримав заборону на всенародному референдумі.

Заборона стосуватиметься всього одягу, який повністю закриває обличчя, але особлива увага буде зосереджена на мусульманському одязі, зокрема паранджі.

Вона також стосуватиметься й футбольних фанатів та лівих і правих радикалів, які часто під час демонстрацій приховують свої обличчя.

Водночас закривати обличчя дозволятиметься в місцях відправлення культу, для захисту здоров’я або під час святкування карнавалів.

За носіння забороненого одягу в громадських місцях порушники зобов’язуватимуться сплатити штраф у розмірі 1000 франків (1116 доларів США).

Під час референдуму мусульманські групи розкритикували кампанію щодо заборони закривання обличчя. Наприклад, Центральна ісламська рада Швейцарії заявила, що голосування сигналізує про те, що в країні поширюється ненависть до мусульман.

Як повідомляв ІМІ, у серпні у Франції ученицям державних шкіл заборонили носити абаї – довгі вільні сукні, які носять деякі мусульманки.

Liked the article?
Help us be even more cool!