ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Росії заблокували сайт розслідувального проєкту "Досьє"

02.08.2021, 12:03

У Росії на вимогу Таганського районного суду заблокували сайт розслідувального центру “Досьє”. 

Про це повідомляється в телеграм-каналі центру, пише російська служба Радіо Свобода.

Генпрокуратура внесла до реєстру заборонених сайтів сторінку “Справа Шестуна” з доповіді “Лубянська Федерація”. 

Офіційну причину блокування співробітники “Досьє” не знають. За їхніми словами, будь-яких вимог і повідомлень вони не отримували. 

“Нас заблокували не за будь-які порушення, а за те, що ми розповідаємо правду про протиправні справи співробітників ФСБ, наближених Володимира Путіна і чиновників, а вони – злопам'ятні хлопці. В довідці про справу Шестуна ми опублікували ексклюзивні моменти з розмов генерала ФСБ Івана Ткачова, так що неважко припустити, що образитися міг саме він”, – йдеться в повідомленні центру.

Колишнього голову Серпуховського району Олександра Шестуна затримали в червні 2018 року за звинуваченням в шахрайстві. Він вважає справу політично мотивованою. За кілька місяців до арешту Шестун опублікував відеозвернення до Володимира Путіна, в якому розповів про примус до відставки під загрозою конфіскації будинку і кримінального переслідування. За його словами, звільнення домагався губернатор Московської області Андрій Воробйов. Зокрема, чиновник виклав запис розмови з генералом Ткачовим, який шантажував його і погрожував “катком” кримінальних справ, якщо він не піде у відставку.

“Досьє” займалося розслідуванням вбивства в Центрально-Африканській республіці журналістів Орхана Джемаля, Кирила Радченка та Олександра Расторгуєва.

Liked the article?
Help us be even more cool!