ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У росії готуватимуть фахівців із протидії "кольоровим революціям"

05.07.2022, 10:27
Фото – depositphotos.com
Фото – depositphotos.com

Факультет політології Московського державного університету відкрив набір студентів на магістерську програму підготовки фахівців “у сфері протидії технологіям сучасних інформаційних, гібридних, торговельних війн і кольорових революцій”. 

Про це повідомляється на сайті факультету, інформує російська служба Радіо Свобода

Мета програми “Інформаційні та гібридні війни” – забезпечити підготовку фахівців, які здатні як самостійно, так і в складі команди розробляти, планувати та реалізовувати операції з протидії інформаційній, гібридній, торговій війнам та кольоровим революціям гібридного типу.

Як обов'язкові дисципліни в навчальному плані названо “психологію екстремальних станів”, “нейролінгвістичне програмування та інші техніки ефективної комунікації в політиці”, “нову практику інформаційних операцій у російсько-американських відносинах”, “особливості протидії сучасним технологіям кольорових революцій”, “аналітичний супровід спеціальних військових і поліцейських операцій”, а також “спецпропаганду і боротьбу з фейками в умовах спеціальних військових і поліцейських операцій”. Визначення “кольорових революцій” та “гібридних воєн” в описі немає.

Куратором програми призначено політолога Андрія Манойло, автора докторської дисертації на тему “Роль культурно-цивілізаційних моделей і технологій інформаційно-психологічного впливу у вирішенні міжнародних конфліктів” та монографії “Інформаційна війна як інструмент зовнішньої агресії та територіальної експансії: навчальний посібник”.

Liked the article?
Help us be even more cool!