ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У РФ позаштатній журналістці Радіо Свобода висунули звинувачення у виправданні тероризму

23.09.2019, 11:32
Фото - Людмила Савіцька, Радіо Свобода
Фото - Людмила Савіцька, Радіо Свобода

Журналістці Світлані Прокоп’євій, яка позаштатно співпрацювала з Радіо Свобода, висунули звинувачення в публічному виправданні тероризму. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Адвокат  журналістки Тетяна Мартинова уточнила, що не може коментувати деталі процесу, оскільки з неї та підзахисної взяли нову підписку про нерозголошення. За словами Мартинової, вже наступного тижня розслідування може бути закінчене і захист отримає матеріали справи для ознайомлення.

"Зараз можу сказати тільки одне: Світлана Володимирівна, звісно ж, не визнає своєї провини", – зазначила Мартинова.

Кримінальну справу щодо журналістки порушили восени 2018 року після її виступу в ефірі радіостанції "Ехо Москви в Пскові". Ефір було присвячено теракту біля будівлі ФСБ в Архангельську: Прокоп’єва заявила, що держава сама виховала покоління громадян, які борються з нею. Наглядове відомство "Роскомнагляд" побачило в цих словах ознаки виправдання тероризму.

Після цього "Ехо Москви в Пскові" оштрафували на 150 тисяч рублів, а місцева газета, яка передрукувала матеріал радіо, дістала штраф 200 тисяч рублів. У лютому 2019 року в будинку Прокоп’євої відбувся обшук, а саму її викликали на допит. У липні 2019 року журналістку занесли до російського списку екстремістів і терористів.

Liked the article?
Help us be even more cool!