ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У продажу з'явилася книга ексречниці Донецького прикордонного загону "Полон"


 
Книга Валерії Суботіної. Фото – Facebook-сторінка Валерії Суботіної

У продажу з'явилася книга ексречниці Донецького прикордонного загону, парамедикині полку "Азов" Валерії Карпиленко-Суботіної "Полон".

Про це вона повідомила на фейсбук-сторінці.

"Ця книга – моя душа. Моя відвертість. Мій біль. Моє переродження. Вона про мій шлях – починаючи з дитинства. І про мою боротьбу – починаючи з дитинства. Всі ці спогади – найстрашніші, виринали в найстрашнішому місці для мене – Таганрозі. Я записала все, як відчувала. Допити. Самотність. Підтримка дівчат. Зневіра. Сподівання", – написала Валерія.

Замовити книгу можна за посиланням: https://folio.com.ua/books/Polon

Як повідомляв ІМІ, ексречниця Донецького прикордонного загону, парамедикиня полку "Азов" Валерія Карпиленко-Суботіна (Нава) була однією зі 100 українських військових, яких Україна повернула з полону 10 квітня 2023 року.

Під час боїв за Маріуполь Валерія повідомляла на своїй фейсбук-сторінці про те, що відбувається на "Азовсталі", у яких умовах працюють медики.

Валерія Карпиленко – письменниця, захисниця "Азовсталі", колишня викладачка Маріупольського державного університету, кандидатка наук із соціальних комунікацій. 

5 травня 2022 року на "Азовсталі" вона одружилася зі своїм коханим – прикордонником Андрієм Суботіним. Вони обмінялися обручками з фольги.

7 травня 2022 року Андрій загинув. 17 травня 2022 року під час виходу українських військових з "Азовсталі" Валерія потрапила в полон.

Тривалий час родичі Валерії практично нічого не знали про її долю. У травні 2022 року президент Володимир Зеленський відзначив капітанку Валерію Карпиленко медаллю "За військову службу Україні".

Liked the article?
Help us be even more cool!