У Переяславі попрощалися з воїном, радіоведучим Дмитром Сіриком
![У Переяславі попрощалися з воїном, радіоведучим Дмитром Сіриком Фото – proslav](https://imi.org.ua/upload/news/2023/04/28/644bbb05d16bc-photo-4-6_700x350.jpg?v=1682684696)
У Переяславі попрощалися з воїном, стрільцем-снайпером 1 механізованого взводу 2 механізованого батальйону, радіоведучим Дмитром Сіриком.
Про це повідомляє Proslav.
По опівдні прощання із Сіриком розпочалось у Свято-Єфремівському храмі міста, що на території лікарні. Заупокійну службу звершував настоятель храму, капелан 43 окремої артилерійської бригади Дмитро Волошин. На прощання з Дмитром Сіриком прийшли рідні, побратими, друзі, земляки із Сєверодонецька, де проживав загиблий (нині в Переяславі живе його мама. – Ред.). Героя поховали на Ярмарковому цвинтарі.
![](/upload/media/2023/04/28/644bbc5305bb9-photo-6-9.jpg)
![](/upload/media/2023/04/28/644bbcc130445-photo-8-5.jpg)
![Фото - proslav.info](/upload/media/2023/04/28/644bbc5274dd6-photo-9-7.jpg)
Як повідомляв ІМІ, 20 квітня на Донеччині загинув 36-річний ведучий програм філії “Суспільне Донбас”, військовослужбовець Дмитро Сірик. На каналі Дмитро Сірик вів авторську програму “Перемотка” – про музичні новини та хіти.
За даними ІМІ, Дмитро Сірик став 53-м медійником, який загинув в Україні внаслідок російської збройної агресії. З них вісім – під час виконання журналістської діяльності, 45 загинули як учасники бойових дій або стали жертвами російських обстрілів не під час виконання журналістських обов'язків.
Help us be even more cool!