IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

У ПАРЄ закликали владу до ефективного розслідування вбивства Комарова

Фото – фейсбук Вадима Комарова

Монітори Парламентської асамблеї Ради Європи закликали українську владу забезпечити проведення прозорого та ефективного розслідування вбивства черкаського журналіста Вадима Комарова, який помер 20 червня після нападу. 

Про це 2 липня повідомили співдоповідачі ПАРЄ з моніторингу ситуації в Україні Джема Грозданова (Болгарія) та Альфред Хір (Швейцарія), повідомляє “Детектор медіа” з посиланням на пресслужбу ПАРЄ.

“Те, що напад може бути пов’язаний з його професійною діяльністю як журналіста-розслідувача, який повідомляв про корупцію і зловживання влади в Черкасах, робить його вбивство ще більш актуальним”, – заявили вони.    

Як повідомляв ІМІ, уночі 20 червня помер черкаський журналіст Вадим Комаров, якого побили в місті 4 травня. З тяжкими тілесними ушкодженнями потерпілого було доставлено до лікарні. Журналіст у важкому стані перебував у реанімації.

Поліція спочатку відкрила за цим фактом кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 (“Умисне тяжке тілесне ушкодження”) Кримінального кодексу України.

Згодом слідчі перекваліфікували кримінальне провадження за статтями 15 та 115 Кримінального кодексу України (“Замах на умисне вбивство”).

Слідство у справі про вбивство черкаського журналіста Вадима Комарова розглядає три версії.

Ще Новини