ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У МІП готують новий перелік сайтів, рекомендованих для заборони в Україні

14.09.2018, 16:37
Фото - detector.media

У Міністерстві інформаційної політики України готують новий (третій) перелік сайтів, які відомство пропонує заборонити. Про це йдеться у відповіді міністерства на запит агентства Інтерфакс-Україна.

Згідно з відповіддю, новий перелік сайтів, які містять інформацію, заборонену до поширення нормами українського законодавства, готує спеціальна робоча група з моніторингу при Мінінформполітики.

“Щодо третього переліку інтернет-ресурсів, які містять інформацію, що має ознаки такої, яка порушує законодавство України, відзначаємо, що наразі робоча група в поточному режимі збирає інформацію про аналогічні ресурси”, - йдеться у відповіді міністерства.

Водночас зазначається, що нині оновлений перелік ще не подавали.

Як повідомляв ІМІ, 19 червня 2017 року Мінінформполітіки оприлюднило перелік з 20 сайтів, рекомендованих для заборони в Україні: “Російська весна”, “Новоросія”, “Антифашист”, “Антимайдан”, “Політнавігатор” і низка інших ресурсів.

18 квітня 2018 року Міністерство інформаційної політики України направило Службі безпеки України новий перелік сайтів, які пропонує заборонити в країні. Зокрема, у наданому СБУ переліку названі: dan-news.info, admin-gorlovka.ru, dnr24.su, gorlovka.today, golospravdy.com, s-narodom.ru, politnavigator.net, riafan.ru, dnr-hotline.ru, genocid.net, miaistok.su, dnr24.com, republic-tv.ru, ruskline.ru, dnipress.com, kianews24.ru, c-eho.info, crimea.ria.ru, c-inform.info, komtv.org і gazetacrimea.ru.

Liked the article?
Help us be even more cool!