ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Міноборони закликали не писати у соцмережах про операції ЗСУ, бо це шкодить військовим

23.06.2022, 11:41
Фото - фейсбук Ганни Маляр
Фото - фейсбук Ганни Маляр

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр закликає не розголошувати інформацію про військові операції ЗСУ до появи заяв офіційних джерел, оскільки це завдає шкоду військовим та ускладнює виконання поставлених завдань.

Про це вона написала у фейсбук.

“Навіть якщо у вас є свої джерела інформації на фронті, не треба писати у соцмережах деталі військових операцій ЗСУ. Тим більше, що джерела на тактичному рівні не володіють всією ситуацією вцілому, бо мають уяву лише про фрагмент”, - написала вона.

Маляр додала, що зараз двоє колишніх народних депутатів і один чинний почали писати про зброю, яка застосовується на Херсонському напрямку, про хороші новини з Херсона, про зайняті вулиці в Херсоні тощо.

“І цим шкодять ЗСУ. Інформація про звільнення чи втрату населеного пункту, надана до завершення операції, вважається некоректною. Дочекайтесь офіційної інформації від Генерального штабу”, - зазначила вона.

Також Маляр наголосила, що під час війни військова інформація свідомо подається з запізненням у часі - таке правило інформування в умовах воєнного стану.

“Воно обумовлено військовою доцільністю під час проведення операцій та заходами безпеки. Це означає, що розголошення або спотворення інформації про деталі військової операції до того, як про це заявили офіційні джерела (Міноборони або ЗСУ), - завдає шкоду нашим Збройним Силам та ускладнює виконання поставлених завдань”, - зазначила Ганна Маляр.

Нагадаємо, 22 червня колишні народні депутати Ігор Мосійчук та Віталій Купрій заявили, що потрібно очікувати “хороші новини” про Херсон та що нібито україснькі військові зайняли чотири вулиці Херсона.

Liked the article?
Help us be even more cool!