ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Мелітополі спалюють російську пропагандистську макулатуру – ЦНС

У тимчасово окупованому Мелітополі невідомі  спалюють пропагандистську макулатуру, яку окупанти безкоштовно роздають на вулицях.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Там зазначили, що вже понад рік окупації мелітопольці не приймають російську владу, яка лише імітує свою підтримку. Зокрема, окупанти роздають на вулицях російську газету “Запорожский вестник”, але місцеві спалюють її.

Також активісти громадського руху спротиву “Жовта стрічка” поширили містом 250 наліпок та близько 100 постерів з українською символікою, щоб окупанти розуміли про тимчасовий характер свого перебування в Мелітополі.

Як повідомляв ІМІ, росіяни продовжують завозити свою пропагандистську літературу до бібліотек на тимчасово окупованих територіях. Чергову партію вони завезли до бібліотек на захопленій частині Запоріжжя. Крім того, на початку липня 2023 року співробітники ФСБ Росії вилучили в Маріуполі понад 1,5 тис. примірників української літератури. А в березні 2023 року Центр національного спротиву повідомив, що РФ виділяє 360 млн рублів для знищення українських бібліотек на окупованих територіях.

Liked the article?
Help us be even more cool!