ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Литві підтвердили, що білорусів на в’їзді питають, чий Крим

09.01.2023, 16:47
Фото – УНІАН
Фото – УНІАН

Прикордонники Литви анкетують громадян Білорусі під час спроби в’їхати до країни й деяких на основі їхніх відповідей не впускають, заявив міністр внутрішніх справ Арнольдас Абрамавічюс, передає LRT.

Абрамавічюс розповів журналістам, що не всі громадяни Білорусі, які їдуть до Литви, потрапляють до країни – деяких прикордонники повертають і відправляють назад до Білорусі.

За словами міністра, громадян Білорусі запитують про мету в’їзду до Литви, а також про ставлення до дій Росії та статус Криму.

Абрамавічюс вважає, що таке опитування наразі є достатнім заходом для перевірки громадян Білорусі й запроваджувати інші немає потреби.

"Більшість заходів уже вжито – запроваджено суворішу перевірку після прибуття до Литви, а також зменшено кількість посвідок на тимчасове проживання, обов’язкові додаткові анкети під час видавання цих документів, які оцінюють потенційну загрозу національній безпеці. Усі заходи дієві", – сказав він.

Абрамавічюс також погодився, що не варто однаково ставитися до всіх громадян Білорусі, кожен випадок потрібно оцінювати окремо.

Як повідомляв ІМІ, Служба держбезпеки Латвії затримала "тіктокера" Едгара Блейдера, який підозрюється в розпалюванні ненависті на етнічному ґрунті.

Liked the article?
Help us be even more cool!