ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Львові працюють понад 800 журналістів з усього світу

17.03.2022, 10:20
Фото – lviv.travel
Фото – lviv.travel

У Львові від початку роботи Lviv International Media Centre відвідали 834 журналісти з 50 країн із п'яти континентів планети, повідомляє Львівська міська рада.

За даними міськради, найбільша кількість журналістів із Франції (14% загальної кількості), Італії (7%), Польщі (6%), США (6%), Іспанії (6%), Великобританії (4%), Канади (3%), Португалії (3%), та, звичайно, України (11%).

Серед інших країн – представники медіа з Японії, Китаю, Австралії, Бразилії, Нової Зеландії, Аргентини, Індії та інших.

Lviv International Media Centre почав свою роботу 18 лютого, ще до початку повномасштабної війни росії та нападу на Україну. Центр став основним майданчиком для роботи іноземних медіа на базі Львівського туристичного офісу за адресою: вул. Руська, 20.

14 березня Lviv International Media Centre перетворився в Ukraine Media Centre та переїхав на значно більшу локацію за адресою пл. Ринок, 32. Це спільний проєкт міста та Офісу президента України. Завдання Ukraine Media Centre – допомога медіа у висвітленні війни, розв’язаної путінською росією проти українського народу. 

У медіацентрі українські та іноземні журналісти можуть отримувати інформацію про ситуацію в Україні безпосередньо від урядовців, посадовців, мерів міст і представників громадського сектору. 

Брифінги та пресконференції відбуваються наживо в офлайн- та онлайн-режимі. За будь-яких умов журналісти, які перебувають безпосередньо в Медіацентрі, можуть особисто ставити запитання спікерам. 

Окрім цього, представники медіа можуть працювати в спеціально обладнаних робочих зонах, записувати інтерв’ю та проводити ввімкнення.  

Пресцентр працює щодня з 10.00 до 20.00 за адресою площа Ринок, 32.

Liked the article?
Help us be even more cool!