ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Луцьку авторка тг-каналу отримала п'ять років умовно за те, що повідомляла місця видавання повісток

Суд у Луцьку визнав жінку, що адмініструвала Telegram-канал з попередженнями про місця видавання повісток, винною в перешкоджанні законній діяльності Збройних сил України.

Про це йдеться в рішенні суду, передає hromadske.

Канал вона вела з осені 2023 року, а з 28 січня перейменувала його на "Волинь погода". Там вона публікувала короткі повідомлення з вказівкою на місця, де в Луцьку видавали повістки.

Слідство стверджує, що, поширюючи серед військовозобов'язаних дані про місця проведення мобілізаційних заходів, жінка перешкоджала законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань. Адже це, мовляв, надає можливість громадянам України уникнути призову на військову службу та створює перепони для укомплектування війська.

На суді обвинувачена визнала свою провину, тож суд затвердив угоду про визнання винуватості, яку вона уклала з прокурором.

Також суд ухвалив призначити їй покарання у вигляді позбавлення волі строком на п'ять років, але звільнив жінку від його відбування за умови, що вона протягом іспитового терміну тривалістю у два роки не скоїть нового злочину і виконає покладені на неї обов'язки.

Так, вона змушена протягом двох років періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу, а також не змінювати місце проживання та не виїжджати за кордон без його дозволу.

Функціонування її Telegram-каналу припинили правоохоронні органи.

"Діяльність цього та подібних Telegram-каналів перешкоджає законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань, тому рекомендуємо не створювати подібні канали та не сприяти їх функціонуванню", – йдеться в останньому повідомленні на каналі.

Liked the article?
Help us be even more cool!