ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Латвії зі списку ретрансляції вилучили 20 російських телеканалів

01.09.2022, 10:00
Фото – oda.zht.gov.ua
Фото – oda.zht.gov.ua

Національна рада Латвії з електронних засобів масової інформації вилучила зі списку ретрансляції в країні 20 російських телеканалів, повідомляє Delfi.

Зокрема, зі списку вилучено RT (Russia Today), RT HD, RT Arabic, RT Documentary, RT Documentary HD, RT TV, RT Spanish, "МИР 24", "РБК-ТВ", "Россия 24", "Россия RTR", TV Centre International, "Время: далекое и близкое", "Бобер", "Дом Кино", "Дом Кино Премиум", "Музыка Первого", "O!", "Поехали", "Телекафе" та "Петербург – 5 канал".

Як зазначає видання, мовлення цих телеканалів у Латвії було припинене декілька років тому, оскільки один з вигодонабувачів роботи каналів Юрій Ковальчук був внесений до списку санкцій Європейського Союзу. Йдеться про канали "Время: далекое и близкое", "Бобер", "Дом Кино", "Дом Кино Премиум", "Музыка Первого", "O!", "Поехали", "Телекафе" и "Петербург – 5 канал".

Водночас Russia Today відімкнули через розпалювання ненависті на тлі військової агресії росії проти України.

Рішення ради набирає чинності 1 вересня. Його можна оскаржити в адміністративному районному суді, але це не зупиняє дії рішення.

Як повідомляв ІМІ, з 9 червня Латвія заборонила транслювати в країні всі 80 російських телеканалів. Це рішення діятиме доти, доки росія не припинить війну і не віддасть Криму.

31 серпня Президент України Володимир Зеленський закликав країни Європейського Союзу заборонити російське телевізійне мовлення, а також присутність російських пропагандистів.

Liked the article?
Help us be even more cool!