ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Латвії заборонили телеканал "Росія РТР" через мову ненависті щодо України

08.02.2021, 12:43
Фото – Georgia News
Фото – Georgia News

Національна рада з електронних ЗМІ Латвії (NEPLP) 8 лютого вирішила на рік заборонити трансляцію “Росія РТР” на території країни. 

Про це повідомив голова правління NEPLP Івар Аболіньш, повідомляє Delfi.

“Ми свій інформпростір захищали, захищаємо і захищатимемо”, – підкреслив Аболіньш.

Рішення набере чинності 15 лютого.

Влітку Нацрада констатувала розпалювання ненависті в передачі “60 хвилин” на цьому телеканалі й почала процес обмеження. Учасники програми, а також ведуча Ольга Скабєєва під час розмови про Україну використовували позначення, які розцінюються як мова ненависті. Зокрема, Україна була названа терористичною державою, а її колишній президент Петро Порошенко терористом. Під час дискусії ведуча запропонувала ввести на територію України російські війська, щоб утихомирити обидві сторони конфлікту.

Як пише видання, це не вперше, коли NEPLP обмежує ретрансляцію “Росія РТР” у Латвії. Наприклад, у січні 2019 року її заборонили на три місяці.

Як повідомляв ІМІ, у Латвії з 1 лютого телекомунікаційне підприємство Tet вирішило припинити ретрансляцію на території республіки п’яти російських телеканалів – Першого балтійського каналу, “НТВ Мир”, “Рен ТВ Балтия”, “Кинокомедия” і “Киномикс”.

Liked the article?
Help us be even more cool!