ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Києві відзначать річницю деокупації Херсона читанням віршів та виставкою дитячих малюнків

Фото – Кнайп-клуб "Купідон"
Фото – Кнайп-клуб "Купідон"

До першої річниці деокупації Херсона (11 листопада) у Києві відбудеться фестиваль таврійської поетичної незламності “Нескорені Кавуни”. 

Як розповів ІМІ один з організаторів фестивалю Роман Кабачій, захід супроводжуватиме відкриття благодійної виставки та аукціон малюнків юних херсонців “Визволений Херсон” з конкурсу ГО “Місто Сили”. 

Херсонці в Києві та друзі Херсона зберуться разом, щоб відзначити визволення обласного центру декламацією віршів, написаних в окупації та після визволення. 

Серед учасників – головний редактор видання “Нова Каховка CITY” Олександр Гунько, що пережив в окупації кількаразовий полон, журналістка незалежної газети Херсонщини “Новий день” Марина Савченко, що провела в окупації кілька місяців, журналістка та редакторка Юлія Бережко-Камінська, акторка Херсонського обласного театру ім. Миколи Куліша Олександра Тарновська, що зустріла ЗСУ в Херсоні 11 листопада 2022 року, історикиня та волонтерка Наталія Шушляннікова. 

Заступник голови громадської організації “Місто сили” Олександр Сперчун розповість про конкурс “Малюю мою Херсонщину” та представить переможницю конкурсу Анастасію Рубаненко.

Захід пройде в межах фестивалів регіональної поезії, що відбуваються в київському кнайп-клубі “Купідон” (раніше відбулися читання одеської та волинської поезії).

Місце і час проведення: кнайп-клуб “Купідон” (вул. Євгена Чикаленка, 1-3), 10 листопада, 19:00.  

Liked the article?
Help us be even more cool!