ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Києві активісти провели під офісом новинної служби "Інтера" акцію "Вимкни російське"

10.05.2019, 11:48
Фото - Фейсбук ініціативи "Вимкни російське"

9 травня у Києві активісти ініціативи “Вимкни російське” провели акцію під офісом компанії “Національні інформаційні системи”, що виробляє для телеканалу “Інтер” програми “Новини”, “Подробиці” та “Подробиці тижня”. Про це повідомляє “Детектор медіа” з посиланням інформацію ініціативи.

Активісти розгорнули банер з написом “Вимкни російське” та лишили відповідні наліпки на ролетах, що закривають вхід до будівлі. Як видно на оприлюднених фото, акцію знімали камери 5-го каналу і телеканалу “Київ”.

У повідомленні ініціативи зазначено, що приводом до проведення акції стала програма телеканалу “Інтер” до 9 травня – заплановані на цей день трансляції концерту “Победа. Одна на всех” та фільму “Ни шагу назад!”, серед акторів якого головний герой забороненої до показу в Україні російської стрічки “Донбасс. Окраина” Гела Месхія.

Як зазначає видання, компанія “Національні інформаційні системи”, під офісом якої відбувся пікет, не працює над програмуванням ефіру “Інтера” і не знімає святкових концертів – це новинний продакшн каналу. Офіс самого каналу “Інтер” розташований в іншому місці – на вулиці Дмитрівській.

За словами Дмитра Жамайла, співкоординатора кампанії “Інтеру – бойкот”, активісти закликають українців не дивитися “Інтер”, не співпрацювати з ним, не відвідувати ефірів телеканалу, а від влади вимагають з 2016 року позбавити канал ліцензії.

Ініціатива “Вимкни російське” повідомляє, що раніше її активісти звернулися до Служби безпеки України з офіційним листом, вимагаючи вжити заходів щодо заборони російського медіапродукту на “Інтері”.

Нагадаємо, 9 травня на “Інтері” із 7-ї ранку йшов марафон “Наша Победа”, о 15:00 відбулася прем’єра серіалу “Ни шагу назад!”, знятого на замовлення “Інтера”. О 20:30 вийшов концерт “Победа. Одна на всех”, а о 23:00 – прем’єра власного документального проекту “Люди Победы. Наше дело правое!”.

Серед учасників концерту “Інтера” – Таїсія Повалій, Ірина Білик, Надія Мейхер, Володимир Гришко, Злата Огневич, Віталій Козловський, Міла Нітич, Влад Ситник, Андрій Кравчук, Наталія Бучинська, Сергій Гладир, Наталія Валевська, Іван Березовський, Аліна Башкіна, гурти “Братья Карамазовы”, “Авіатор”, “Анна-Марія”.

Як повідомляв ІМІ, 9 травня 2018 року партія “Національний корпус” протягом дня пікетувала офіс “Інтера” у Києві з вимогою вилучити з концерту “Победа. Одна на всех” “пропагандистські заяви” та з вимогою позбавити канал ліцензії

9 травня 2018 року активісти мережі “Вільні люди” пікетували офіс компанії “Національні інформаційні системи”, що виробляє новини для “Інтера”, проти трансляції концерту “Победа. Одна на всех” під гаслом “Інтер – на цвинтар”.

Оприлюднені ще до трансляції уривки концерту до Дня перемоги 9 травня, який планував показати “Інтер”, викликали критику користувачів інтернету через слова ведучих про перейменування вулиць в Україні “іменами фашистських злочинців”.

8 травня 2018 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення закликала припинити спроби розколювати країну після оприлюднення телеканалом “Інтер” ролика, змонтованого із концерту до Дня перемоги 9 травня.

9 травня 2018 року ввечері на вулиці Щусєва в будівлю, де розташовується новинний продакшн телеканалу “Інтер”, кинули коктейль Молотова.

11 липня 2018 року Нацрада за результатами позапланової перевірки вирішила оштрафувати “Інтер” на 4 млн 46 тис. грн (25% ліцензійного збору) за розпалювання ворожнечі концертом до Дня Перемоги “Перемога. Одна на всіх”. Канал оскаржує це рішення в суді.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!