ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Херсоні заочно оголосили підозру жінці, яка розповсюджувала окупаційні газети

Херсонська обласна прокуратура заочно повідомила про підозру жительці Херсона, яка під час окупації поширювала друковані матеріали з російською пропагандою. Про це повідомляється в телеграм-каналі прокуратури. 

Як повідомили правоохоронці, у червні 2022 року жінка добровільно почала співпрацювати з окупаційною владою. Зокрема, поблизу ринків та магазинів вона роздавала місцевим жителям окупаційну версію газети “Наддніпрянська правда”. 

У газеті містилась інформація з виправдовуванням збройної агресії РФ, окупації та заклики на підтримку зміни кордонів України. 

Окупаційна газета отримала назву “Надднєпрянская правда”, тобто газети, яка вже існувала й видавалася на Херсонщині з 1918 року. Скриншот ІМІ 

За це підозрюваній може загрожувати від п’яти до восьми років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, газету “Наддніпрянська правда”, яку окупанти почали видавати навесні 2022 року, відразу очолив випускник історичного факультету Херсонського державного університету, ексжурналіст Євген Бєлий. Газету видавали майже до самої втечі росіян з Херсона, а наприкінці грудня відновили її видання вже на тимчасово окупованій частині Херсонщини. 

У січні Служба безпеки України заочно повідомила про підозру Євгену Бєлому, який став головним редактором окупаційної газети та поширює російську пропаганду. 

У квітні 2023 року він став членом Російської спілки журналістів.

Liked the article?
Help us be even more cool!