У Херсоні СБУ затримала директора рекламного агентства, яке працювало на окупантів
![У Херсоні СБУ затримала директора рекламного агентства, яке працювало на окупантів Фото – СБУ](https://imi.org.ua/upload/news/2023/02/17/1763ef3e9790574-63ef3e698381d-6ef1fa95f419017ad1ce430a56f89cea_crop_700x350.jpeg?v=1676624039)
Служба безпеки України викрила директора місцевого рекламного агентства, який добровільно співпрацював з росіянами під час окупації Херсона.
Про це повідомила пресслужба відомства.
Він запропонував окупантам PR-послуги інформаційної підтримки псевдореферендуму і особисто розроблював "стратегії" ворожої інформкампанії за "приєднання" регіону до складу Росії.
Також його підприємство розробило і виготовило оптову партію листівок та постерів на білборди із закликами на підтримку псевдореферендуму.
Вартість "замовлення" становила більш ніж пів мільйона гривень. Гроші колаборант отримував від окупантів у російських рублях.
Після звільнення Херсона колаборант ховався і намагався уникнути правосуддя. Втім, співробітники СБУ викрили його і затримали.
За даними слідства, директор компанії підтримав російських загарбників одразу після початку повномасштабного вторгнення.
Також він перереєстрував підприємство у колишній місцевій окупаційній адміністрації та уклав з нею "контракт" щодо надання рекламних послуг. Під час обшуків в офісі та помешканні чоловіка правоохоронці виявили документацію і наочну продукцію з доказами незаконних дій.
Наразі йому повідомлено про підозру за ч. 4 та ч. 6 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність). Нині розв'язується питання про обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
![](/upload/media/2023/02/17/63ef40c82f0a7-cdc8f3334a3e0da33a9121608bf4c32e.jpeg)
![](/upload/media/2023/02/17/63ef40c8b3031-c35ef4758445427c990e9a323b349eee.jpeg)
Як повідомляв ІМІ, Октябрський районний суд Полтави взяв під варту проросійського блогера Дениса Корнєєва, якого підозрюють у закликах до захоплення ворогом Києва та фізичного знищення представників влади.
Help us be even more cool!