ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суд залишив у СІЗО робітника Концерну РРТ, який у Куп'янську транслював росТБ

10.05.2023, 10:35
Фото – publish.com.ua
Фото – publish.com.ua

У Харкові суд продовжив тримання під вартою для працівника місцевої філії Концерну РРТ, який у тимчасово окупованому Куп'янську під'єднав мовлення російського пропагандистського телебачення, повідомляє "Думка" з посиланням на відповідну ухвалу Київського районного суду Харкова.

Суд розглянув клопотання слідчого СБУ про продовження строку запобіжного заходу в справі за обвинуваченням у колабораційній діяльності, організації та проведенні заходів політичного характеру, веденні інформаційної діяльності в співпраці з державою-агресором (ч. 6 ст.111-1 КК України) уродженця міста Бійськ (Росія), робітника Харківської філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення.

Згідно з матеріалами справи, обвинувачений працював у Харківській філії Концерну радіомовлення, радіозв`язку та телебачення на посаді електромеханіка засобів радіо та телебачення.

Із травня 2022 року за погодженням з окупаційною адміністрацією обвинувачений обійняв посаду "и.о. ведущего специалиста отдела телерадиовещания Управления связи и массовых коммуникаций ВГА Харьковской области".

У Куп'янську чоловік, маючи відповідний досвід, доступ до приміщень та використовуючи обладнання Харківської філії Концерну РРТ, за підтримки російських пропагандистських 5 каналу і "России 24" налагодив у цифровому форматі трансляцію матеріалів, що закликали підтримувати окупантів та армію РФ. За результатами експертизи, у трансльованих матеріалах є антиукраїнський зміст.

Чоловіка затримали 1 березня 2023 року працівники Управління СБУ в Харківській області. Тоді ж йому повідомили про підозру. 2 березня 2023 року його посадили в СІЗО на 60 діб без права внесення застави. 24 квітня 2023 року строк розслідування у кримінальному провадженні продовжили до шести місяців.

Вивчивши матеріали справи, суд постановив клопотання задовольнити та продовжити підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою в умовах Державної установи "Харківський слідчий ізолятор" в межах строку досудового розслідування на 33 дні, тобто до 29 травня 2023 року.

Liked the article?
Help us be even more cool!