ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Чернівцях син голови облради перешкоджав зйомці оператора ТСН

05.11.2018, 14:16
Фото - Фейсбук Олега Тудана

У Чернівцях 3 листопада син голови Чернівецької обласної ради Мірча Мунтян перешкоджав проводити зйомку оператору ТСН Олександру Губіну. Про це ІМІ повідомив журналіст ТСН Олег Тудан, який працював з ним у парі.

За його словами, інцидент стався під час пікету проти лідерки “Батьківщини” Юлії Тимошенко.

Як розповів Тудан, його оператор знімав бійку, яка зав’язалася після того, як голова облради Іван Мунтян вирвав плакати у пікетувальників. Після цього, за словами журналіста, син голови облради перешкоджав знімати Олександру Губіну те, що відбувалося. Що перешкоджав саме син голови облради, Олег Тудан з’ясував лише через добу після інциденту.

“Ми зазвичай працюємо в парі в разі, якщо виникає конфлікт, який може бути небезпечний для нас. Але тут був просто пікет, тож я пішов на другий поверх, де мала відбутися пресуха Тимошенко, а оператора попросив зробити пару кадрів пікету на всякий випадок. І вже вийшов на балкон, аби покликати його назад у зал, коли побачив, як Іван Мунтян, голова облради, дуже швидко наближається до пікетувальників. Поки вмикав камеру на телефоні, він уже вирвав плакат і почалась потасовка. Тут уже я побачив, що якийсь персонаж махає руками перед камерою, і побіг униз. Коли вибіг, пік конфлікт уже закінчився”, - розповів Олег Тудан.

Також він уточнив, що ні оператор, ні техніка не постраждали. “Не постраждала техніка лише тому, що оператор вчасно відстрибнув”, - сказав журналіст.Крім того, Олег Тудан, зауважив, що після інциденту жоден представник “Батьківщини” не вибачився перед оператором, враховуючи, що Іван Мунтян є головою обласного осередку партії і за сумісництвом головою облради.

Як повідомляє “Молодий буковинець”, 3 листопада в Чернівцях група активістів партії “Побратими України” на вулиці Ольги Кобилянської зустрічала лідера партії “Батьківщина” Юлію Тимошенко з плакатами з написами, в яких ішлося, що політсила служить не Україні, а Румунії. Згодом правоохоронці затримали групу учасників пікету.

Пізніше з’явилося відео інциденту, на якому видно, що участь у бійці з активістами взяли голова облради Іван Мунтян і депутат міськради Олександр Пуршага. У коментарі журналістам Мунтян заявив, що не вступав у конфлікт з учасниками пікету.

Liked the article?
Help us be even more cool!