ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Чернігові невідомий перешкоджав журналістці UA:Чернігів, яка знімала на місці ДТП

28.10.2019, 12:13
Фото – Chernihiv Operative / cn.suspilne.media
Фото – Chernihiv Operative / cn.suspilne.media

У Чернігові 27 жовтня невідомий чоловік погрожував журналістці UA:Чернігів Ользі Двойнос розбити телефон і забороняв знімати на місці ДТП. Про це повідомляється на сайті телеканалу.

Журналістка вела знімання на телефон на місці ДТП біля Катерининської церкви, де автомобіль Brabus в’їхав в огорожу. Автівка належить фірмі, одним із власників якої є міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

“Дівчино, телефон захотіли втратити? Ви хто?” – запитав чоловік, який підійшов до журналістки. Вона сказала, що є журналісткою UA:Чернігів.

“Заберіть, нахрін, телефон”, – сказав у відповідь журналістці чоловік і затулив телефон тканиною.

Як розповів “Детектор медіа” шеф-редактор новин Андрій Тіток, журналістка цього дня була черговою, коли в редакцію надійшла інформація про ДТП за участю автомобіля Brabus. Під час знімання у неї був бейджик телеканалу "UA:Чернігів".

“Журналістка тимчасово припинила зйомку. Погроз більше не було, далі чоловік займався своїми питаннями”, – сказав шеф-редактор новин.

За його словами, сьогодні, 28 жовтня, вони намагаються з’ясувати, хто цей чоловік та чи писати заяву щодо перешкоджання професійній діяльності журналістки.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!