ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Берліні росіяни напали на Наталію Мосейчук та знімальну групу 1+1

09.05.2022, 21:27
Фото – пресслужба 1+1 Media
Фото – пресслужба 1+1 Media

У Берліні сьогодні, 9 травня, росіяни та учасники акції на честь “Дня побєди” напали на знімальну групу ТСН каналу 1+1, яка знімала сюжет про порушення під час пам’ятних заходів.

Як повідомляє ТСН, напад скоїли учасники акції, які прийшли до меморіалу воїнам червоної армії у Трептов-парку, принісши із собою заборонену в Німеччині символіку – георгіївські стрічки та червоні прапори. У цей час знімальна група 1+1 та ведуча Наталія Мосейчук фіксували порушення на камеру. Учасники акції напали на знімальну групу, вигукуючи заклики до насильства.

Більше подробиць про те, хто допоміг захистити українську знімальну групу та ведучу, ТСН обіцяє після 21:00 у телемарафоні "Єдині новини".

Нагадаємо, напередодні в Німеччині були заборонені будь-які дії, які можна інтерпретувати як підтримку російського вторгнення до України, і символи цієї агресії – літери Z, V та георгіївську стрічку, а також прапори Росії, СРСР і так званих “ЛНР” та “ДНР”. Окрім того, влада Німеччини заборонила також демонстрацію українського прапора під час заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення. Український посол у ФРН Андрій Мельник назвав таке рішення Берліна "величезним скандалом" та "політичною катастрофою".

У День пам'яті та примирення ТСН на 1+1 провела телеміст між Києвом та Берліном.

Раніше влада Берліна заборонила 8 і 9 травня використання будь-якої української символіки. Посол України в Німеччині назвав це "ляпасом українському народу".

Пізніше в Берліні все ж дозволили символіку України на заходах 8−9 травня, однак з умовами.

Liked the article?
Help us be even more cool!