ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Twitter зараз коштує 33% від $44 мільярдів, за які його придбав Ілон Маск – Fidelity

31.05.2023, 13:06
Фото - REUTERS/Dado Ruvic
Фото - REUTERS/Dado Ruvic

Зараз Twitter коштує третину від ціни, яку сплатив Ілон Маск, придбавши соцмережу, повідомляє компанія Fidelity, котра нещодавно зменшила свою долю акцій Twitter, пише Bloomberg.

Маск визнав, що заплатив за компанію забагато, купивши її за $44 мільярди (з них $33.5 мільярда акціями). Раніше він заявляв, що Twitter вартує менш ніж половину від суми, яку він витратив. Як саме Fidelity вирахувала нову, ще меншу суму й чи отримує компанія якусь непублічну інформацію з Twitter, невідомо.

Fidelity вперше зменшила свою долю акцій Twitter у листопаді – до 44% ціни закупівлі. Після цього компанія скорочувала свою долю ще двічі – у грудні й лютому.

Twitter перебував у скрутній фінансовій ситуації відколи його придбав Маск. Коли мільярдер очолив компанію, на тій було $13 мільярдів боргу, а хаотичне прийняття рішень і проблеми з модерацією контенту призвели до того, що прибутки від реклами впали на 50%, заявив Маск у березні.

Його спроба компенсувати втрачені гроші шляхом продажу платних підписок Twitter Blue поки що не зазнала успіху. Наприкінці березня на це згодилося менше 1% щомісячних користувачів Twitter.

Наразі Twitter не відреагував на прохання прокоментувати цю новину.

Тепер інвестиція Маска у Twitter коштує $8.8 мільярдів за даними Індексу мільярдерів Bloomberg, котрий підрахував вартість його долі, спираючись на оцінку Fidelity. Минулого року Маск витратив понад $25 мільярдів, аби придбати близько 79% акцій компанії.

Останнє зменшення долі акцій забирає приблизно $850 мільйонів з 187-мільярдного капіталу Маска, йдеться в індексі. Незважаючи на проблеми Twitter, цьогоріч статки Маска зросли на понад $48 мільярдів, здебільшого через різке зростання акцій Tesla на 63%.

Як повідомляв ІМІ, у грудні 2022 року власник Twitter Ілон Маск заявив, що залишить посаду голови компанії після того, як знайде заміну. Перед тим Маск запустив голосування із запитанням, чи має він залишити пост очільника компанії, і користувачі Twitter проголосували за відставку Маска з посади СЕО компанії. 

Звільнення Маска з посади гендиректора Twitter підтримали 57,5% користувачів, що проголосували. В опитуванні взяли участь 17,5 млн користувачів соцмережі.

Ілон Маск купив Twitter за угодою на $44 мільярди в жовтні 2022 року.

Liked the article?
Help us be even more cool!