ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Twitter позначатиме дезінформацію щодо війни в Україні

20.05.2022, 15:00
Фото – Sarah Tew / CNET
Фото – Sarah Tew / CNET

Компанія Twitter додаватиме позначки до очевидно неправдивої інформації щодо війни в Україні, а також обмежить поширення інформації, яка може бути неправдивою. 

Такі зміни компанія запровадила з 19 травня в межах нової "Політики з подолання неправдивої інформації в часи кризи", повідомляє Голос Америки.

Ця політика покликана "допомогти захистити обговорення у Twitter, починаючи з російського вторгнення до України", вказав відповідальний за безпекову політику компанії Йол Рот.

"Особливо в часи кризи неправдива інформація набуває вірусного поширення, поки правда ще спить, – йдеться в дописі Рота. – У відповідь на таку динаміку ми не будемо стимулювати поширення або рекомендувати контент, який може потенційно бути неправдивим і стосується криз, щойно ми знайдемо свідчення, що заслуговують на довіру, про можливу неправдивість такої інформації".

Користувачі не зможуть ставити лайк, відповідати на дописи чи поширювати дописи, які порушують нові правила. Такі обмеження здатні зменшити поширення дописів на 30–50%, вказав посадовець компанії.

Обидві сторони війни "поширювали інформацію, яка може бути неправдивою та оманливою", заявив Рот журналістам. Він пояснив, що політика однаково стосуватиметься обох сторін конфлікту.

Заступник голови Держспецвз'язку України Віктор Жора привітав нові правила соцмережі й вказав, що міжнародна спільнота має "знайти відповідні шляхи для запобігання поширенню неправдивої інформації в соцмережах", повідомляє АР.

Після початку повномасштабного вторгнення Росії до України соцмережеві платформи запроваджували обмеження щодо поширення інформації. Зокрема, Twitter обмежив поширення інформації з більш ніж 300 акаунтів російських посадовців, включно з президентом Володимиром Путіним.

Liked the article?
Help us be even more cool!