ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Туреччина оштрафувала Google на $26 млн

16.11.2020, 11:30
Фото – Google
Фото – Google

Турецька комісія з питань конкуренції оштрафувала Google на 196,7 мільйона лір (26 мільйонів доларів) після того, як вирішила, що компанія зловживає своїм домінуванням на ринку. Про це йдеться в заяві комісії, повідомляє Reuters.

Компанію Google звинуватили в порушенні умов сумлінної конкуренції через недобросовісний доступ до рекламного простору, а також у зловживанні “своєю домінантною владою на ринку”.

У лютому орган з питань конкуренції оштрафував Google на 98 мільйонів лір за зловживання домінантним ринковим становищем та “агресивну тактику конкуренції”.

Як повідомляв ІМІ, на початку листопада Туреччина наклала штраф у розмірі 10 млн лір – близько 1,18 млн доларів – на низку соціальних мереж, зокрема Facebook, Twitter та YouTube, за невиконання вимог свого нового закону про функціонування соцмереж. 

Закон передбачає, що влада Туреччини може вимагати видалення певного контенту, а не блокування доступу до нього, як це було раніше. Також він передбачає, що соцмережі повинні визначити місцевих представників, які розглядатимуть такі запити.

Liked the article?
Help us be even more cool!