ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Центр протидії дезінформації фінансується з коштів, передбачених на РНБО

07.04.2021, 11:26
Фото - Укрінформ
Фото - Укрінформ

Центр протидії дезінформації фінансують в межах бюджетних коштів, спрямованих на Раду національної безпеки та оборони.

Про це повідомила 6 квітня очільниця Центру Поліна Лисенко під час церемонії представлення її на цій посаді, повідомляє Укрінформ.

“Ми є органом при РНБО, наразі ми маємо задовольнити себе тим, що має РНБО, і так, щоб не образити в цьому процесі, тому що якщо ми отримуємо певну частину грошей з їх призначень, то, звісно, вони отримують на свої потреби грошей менше. Це погано, тому що у них є теж план на рік, тому це питання ми намагаємося зараз вирішити”, - сказала вона, відповідаючи на запитання журналістів.

Лисенко зауважила, що за необхідності можливе внесення змін у державний бюджет для того, щоб центр мав достатнє фінансування.

Крім того, відповідаючи на запитання про те, мови яких країн використовуватиме центр у своїй діяльності, Лисенко зауважила: “Ми будемо працювати на основних мовах для того, щоб донести до тих людей, де виникла інформаційна загроза, правду про ситуацію і чому певна інформація не відповідає дійсності”.

Нагадаємо, 2 квітня президент Володимир Зеленський призначив Поліну Лисенко керівником Центру протидії дезінформації.

Центр протидії дезінформації створено рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 11 березня, яке було введене в дію указом Президента від 19 березня.

Liked the article?
Help us be even more cool!