ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Ткаченко розповів, якими будуть перші кроки на посаді міністра

04.06.2020, 15:24
Фото – Укрінформ
Фото – Укрінформ

Новопризначений міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що першими його кроками на новій посаді будуть відновлення достойного фінансування сфери культури та проведення аудиту Міністерства культури й інформполітики.

Про це він сказав на брифінгу в парламенті, повідомляє Укрінформ.

“Вважаю, що виклики, які на сьогоднішній момент стоять перед сферами культури, креативними індустріями, надто великі, щоб за них не взятися. Перші кроки, які сподіваюся зробити найближчим часом, – це поновити достойне фінансування сфери культури, яке було секвестровано в бюджеті цього року, збільшити його, а також провести аудит роботи Мінкульту та поновити його управлінську вертикаль, у тому числі довести до кінця роботу щодо створення агентств, які фактично мають займатися управлінням культури, а міністерство має займатися політикою. Сподіваюся, що все буде добре”, – сказав Ткаченко.

Він також подякував народним депутатам, які підтримали його кандидатуру під час голосування.

Як повідомляв ІМІ, 4 червня Верховна Рада призначила Олександра Ткаченка на посаду міністра культури та інформаційної політики. Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!