ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

The Kyiv Independent запускає школу англомовної журналістики J-school

Фото – The Kyiv Independent
Фото – The Kyiv Independent

Українське англомовне видання The Kyiv Independent запускає школу англомовної журналістики J-school для 10-денного інтенсивного навчання англомовних українських журналістів.

Про це повідомила генеральна директорка газети Дарина Шевченко на Facebook-сторінці.

"Цілих 10 днів ми будемо говорити про всі нюанси й підводні камені роботи для іноземних аудиторій. Тренерами будуть журналісти та редактори The Kyiv Independent та колеги з іноземних медіа.

Ми готові поділитися всім, що знаємо, і навіть дати кілька цінних порад, якщо ви раптом збираєтеся запустити або реформувати вже існуючу англомовну версію свого видання. Все це безкоштовно", – написала журналістка.

Дарина Шевченко зазначила, що подаватися можуть медійники, у яких рівень англійської B2 і вище.

Школа відбудеться 1–10 грудня. Редакція обере 15 офлайн та 10 онлайн-учасників. Учасникам з регіонів забезпечать проїзд та проживання.

Деталі та посилання на анкету: https://kyivindependent.com/j-school/

Як повідомляв ІМІ, у квітні 2022 року видання The Kyiv Independent написало редакційну статтю, в якій розкритикувало західних лідерів за слабку позицію в захисті України від російської агресії та закликало негайно надати Україні всю необхідну зброю.

Матеріал під назвою "Прямо зараз дайте Україні все, чого вона просить" був опублікований 5 квітня.

Журналісти наголосили, що після звірств, які росіяни вчинили в Бучі, вона більше ніколи не буде звичайним містом, так само як Сребрениця чи Треблінка.

Liked the article?
Help us be even more cool!