ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Таліби заборонили лікарям приймати жінок без супроводу чоловіків

24.12.2021, 10:26
Фото – DW
Фото – DW

Влада “Талібану” в афганській провінції Ґазні заборонила лікарям надавати допомогу жінкам, якщо їх на приймання не супроводжує чоловік. 

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на видання Etilaatroz.

Раніше жінки могли приходити до лікарень у супроводі родичок. Проте комісія талібів ухвалила, що це “незаконно та аморально”, якщо жінка звертається до лікарні без відома чоловіків. Від лікарів зажадали не надавати допомоги таким пацієнткам та не запускати їх до лікарень.

Джерело видання в міністерстві охорони здоровʼя повідомило, що заборона поширюється і в інших провінціях Афганістану через так зване міністерство ісламського призову та орієнтації. Це відомство, наприклад, у середині грудня ухвалило, що жінкам заборонено відкривати обличчя та будь-яку частину тіла. Жителькам Афганістану тепер дозволено надягати тільки бурку, паранджу (повністю закрите вбрання) або нікаб (одяг з прорізом для очей), і лише темних кольорів.

З моменту приходу до влади “Талібану” в Афганістані закрилося 43% ЗМІ, а 6400 журналістів та співробітників втратили роботу. Звільнено було 84% журналісток, жодній з них більше не можна зʼявлятися на телебаченні. ЗМІ також було заборонено наймати жінок на роботу.

Таліби прийшли до влади в Афганістані впродовж серпня 2021 року. Вони визнані терористичною організацією в багатьох країнах світу.

Liked the article?
Help us be even more cool!