ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Сюмар пропонує журналістам акредитовуватися на кожну сесію окремо

14.12.2017, 14:37
Глава комітету з питань свободи слова Вікторія Сюмар 13 грудня зареєструвала у Верховній Раді законопроект, що пропонує зобов'язати парламентських журналістів акредитовуватися на кожну сесію окремо.

Така вимога прописна в проекті закону №7395.

"Акредитація журналістів і технічних працівників засобів масової інформації при Верховній Раді … проводиться прес-службою апарату ВР шляхом надання індивідуальних акредитаційних карток на кожну сесію чергового скликання Верховної Ради України або одноразових акредитаційних карток", - йдеться в тексті законопроекту.

Зараз акредитація представників ЗМІ в парламенті діє протягом всього періоду повноважень парламенту чергового скликання.

Крім того, Сюмар, яка також є представником фракції "Народний фронт", пропонує у своїй ініціативі зобов'язати всі державні органи, включно з органами місцевого самоврядування, інформувати про свою діяльність винятково українською мовою.

Згодом Вікторія Сюмар прокоментувала свій крок на власній сторінці у "Фейсбук": "Знаєте, скільки в Раді акредитованих журналістів? Понад 4 тисячі... чи всі вони висвітлюють роботу парламенту? Звісно, ні. Просто мають «корочки». І жодних ЗМІ по факту не представляють. За інформацією спецслужб, частина займається відвертими провокаціями..." Як відомо, у вересні депутати регламентного комітету озвучили низку зауважень щодо перебування журналістів у стінах Верховної Ради. Запропонували зробити аналіз, хто акредитований у ВР. "Українська правда"
Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!