ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Суспільне оприлюднило оновлені правила національного відбору на Євробачення-2020

16.10.2019, 13:00
Фото – eurovision.ua
Фото – eurovision.ua

З 16 жовтня розпочався національний відбір на пісенний конкурс “Євробачення-2020” за оновленими правилами: відтепер учасником може бути виконавець або колектив, який не веде концертної діяльності на території РФ із 2014 року, не планує та не анонсує її під час конкурсу й до фіналу Євробачення, а також не в’їжджав на територію Криму з порушенням законодавства України, повідомляє UA:Суспільне.

Правила проведення в Україні національного відбору учасника Євробачення-2020 були оновлені та затверджені ПАТ “НСТУ” 15 жовтня 2019 року.

Інші пункти правил Національного відбору залишилися без змін. Відбір складатиметься з трьох етапів: всеукраїнський онлайн-збір анкет (триватиме до 25 грудня), телевізійні півфінали (8 та 15 лютого) та фінал, під час якого Україна назве свого представника на Євробаченні-2020 (22 лютого). Учасником конкурсу можуть бути як самостійні виконавці, так і колективи в складі не більш ніж шість осіб.

Конкурсна пісня має бути оригінальною, тривалістю не більш ніж три хвилини, а її текст не може містити закликів політичного, комерційного чи військового характеру. До участі не допускаються пісні, що вже повністю або фрагментами публічно виконувалися до 1 вересня 2019 року. Виключні майнові права на пісню мають належати учаснику.

Докладно з правилами участі в Національному відборі можна ознайомитися на сайтах СТБ і UA: Суспільне мовлення.

Музичним продюсером Національного відбору залишається Руслан Квінта. Креативна продюсерка – Наталя Франчук. Ведучий прямих ефірів – Сергій Притула.

Прямі ефіри Національного відбору – 2020 пройдуть 8, 15 (півфінали) і 22 лютого (фінал) одночасно на СТБ і телеканалі Суспільного мовлення – UA:Перший. Інформаційну підтримку Національного відбору здійснюватимуть усі телеканали групи StarLightMedia.

65-й міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2020" відбудеться 12, 14 і 16 травня 2020 року в місті Роттердамі (Нідерланди).

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!