ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Сущенко надіслав з колонії новий малюнок

10.06.2019, 11:38

Ув’язнений у РФ український журналіст Роман Сущенко надіслав з колонії новий малюнок – міський пейзаж індійського Бомбея, що нині називається Мумбаї, повідомляє Укрінформ.

На звороті малюнка журналіст вказав: “Роман Сущенко. 2019. Парасоля і Бомбей / The Town Hall, Bombay. Папір, кулькова ручка, чай, акварель, олівець”.

На малюнку автор зобразив мерію міста Бомбея, яке 1995 року було перейменоване в Мумбаї. Як вказав Сущенко, яскравим акцентом малюнка стала червона парасоля від сонця.

За словами доньки політв'язня Юлії Сущенко, лист датовано 20 травня, тобто написано ще до побачення українця з рідними.

Як повідомляв ІМІ, 30 вересня 2016 року в Москві (Росія) неправомірно був затриманий власний кореспондент агентства “Укрінформ” у Франції Роман Сущенко за звинуваченням “у шпигунстві”.

ФСБ РФ його ідентифікує як кадрового співробітника української військової розвідки – полковника, який збирав відомості про діяльність російських Збройних сил. Порушено кримінальну справу за статтею “Шпигунство”.

Роман Сущенко всі звинувачення відкидає. Українська сторона називає звинувачення проти журналіста безпідставними і вимагає негайно його звільнити.

4 червня 2018 року Московський міський суд РФ засудив Романа Сущенка до 12 років колонії суворого режиму, а 12 вересня 2018 року Верховний суд РФ визнав законним вердикт Московського міського суду.

7 листопада 2018 року ФСВП Росії повідомила посольству України в Москві, що Сущенка етапували в колонію №11 в Кіровській області (місто Кірово-Чепецьк, село Утробіно).

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!