ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суд ЄС залишив чинним штраф проти Google у понад 4 млрд євро

15.09.2022, 18:00
Фото – Google
Фото – Google

Суд Європейського Союзу погодився з антимонопольними регуляторами ЄС у тому, що компанія Google зловживала своїм домінантним становищем, але зменшив штраф на 5% через розбіжності в одному пункті, повідомляє “Європейська правда”.

“Суд значною мірою підтверджує рішення комісії про те, що Google наклав незаконні обмеження на виробників мобільних пристроїв Android і операторів мобільних мереж, щоб зміцнити домінантне становище своєї пошукової системи”, – йдеться в рішенні.

Для того щоб краще відобразити тяжкість і тривалість порушення, суд вважає за доцільне накласти на Google штраф у розмірі 4,125 мільярда євро, оскільки його аргументація в деяких аспектах відрізняється від аргументації комісії.

У своєму рішенні від 2018 року комісія заявила, що Google використовував Android для зміцнення свого домінування в загальному пошуку в інтернеті за допомогою платежів великим виробникам і операторам мобільних мереж та обмежень.

Комісія наклала на Google штраф у розмірі майже 4,343 мільярда євро. Це найбільший штраф, який будь-коли накладав антимонопольний орган у Європі.

Нагадаємо, проти компанії Google готуються судові позови в Європейському Союзі та Великій Британії на загальну суму 25 мільярдів євро за звинуваченням у нечесній конкуренції на ринку цифрової реклами.

Liked the article?
Help us be even more cool!