ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суд відправив під арешт ще одного депутата, який намагався підкупити Найєма

Вищий антикорупційний суд відправив під арешт народного депутата, викритого на наданні хабара віцепрем'єр-міністру з відновлення – міністру розвитку громад, територій та інфраструктури Олександру Кубракову та голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафі Найєму.

Про це повідомлила Спеціалізована антикорупційна прокуратура на Facebook-сторінці.

Суд частково задовольнив клопотання детективів Національного антикорупційного бюро України, погоджене виконувачем обов'язків генерального прокурора, та застосував до указаного підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом на заставу у 40,260 млн гривень та покладенням процесуальних обов’язків у разі її внесення.

Строк тримання під вартою – два місяці. Суд ухвалив взяти підозрюваного під варту у залі суду.

Як повідомляв ІМІ, Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) та Національне антикорупційне бюро (НАБУ) повідомили про підозру чинному народному депутату Андрію Одарченку, який намагався підкупити голову Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафу Найєма.

За даними слідства, нардеп хотів підкупити топпосадовця в обмін на рішення про виділення з фонду ліквідації наслідків збройної агресії коштів на ремонт будівель університету, ректором якого є нардеп (дію контракту якого призупинено). Пропонована сума неправомірної вигоди мала становити 8% обсягу фінансування.

Надалі підозрюваний надав топпосадовцю – особі, яка посідає особливо відповідальне становище, частину цієї неправомірної вигоди в розмірі 0,39 біткоїна, що на час вчинення операції було еквівалентне $10 тис.

САП зазначає, що Найєм співпрацював з НАБУ та САП і сприяв розслідуванню. Слідство триває.

Liked the article?
Help us be even more cool!