ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суд у США оштрафував адвокатів за посилання на фейкові справи від ChatGPT

23.06.2023, 16:58
Фото – REUTERS
Фото – REUTERS

Суд у Нью-Йорку оштрафував двох адвокатів та їхню юридичну фірму на 5 тисяч доларів за посилання на вигадані справи, згенеровані чат-ботом зі штучним інтелектом ChatGPT, повідомляє Радіо Свобода з посиланням на Reuters.

Згідно із судовим рішенням, адвокати діяли несумлінно і свідомо ввели суд в оману неправдивими заявами. Водночас суддя зазначив, що у використанні нейромереж "для допомоги" немає нічого "спочатку неправильного". Проте адвокати повинні дотримуватися правил професійної етики та контролювати точність своїх документів, йдеться в рішенні судді.

Також суддя додав, що адвокати "продовжували відстоювати фальшиві висновки" навіть після того, як суд та відповідач засумнівалися в їхньому існуванні.

Фірма, де працюють адвокати, не погодилася з тим, що її співробітники "діяли несумлінно".

"Ми зробили сумлінну помилку, не повіривши, що технологія здатна вигадувати справи з нічого", – йдеться в заяві фірми.

Свідчення того, що ChatGPT може видавати неправильну інформацію або вигадувати джерела, з'явилися давно. Проте зараз у чат-бота понад сто мільйонів користувачів, а його технології починають використовувати медіа.

Як повідомляв ІМІ, депутати Європарламенту проголосували 11 травня за широкий набір правил, які стануть частиною європейського закону про штучний інтелект, включно з повною забороною майже всіх технологій розпізнавання облич для стеження за громадянами.

Liked the article?
Help us be even more cool!