ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Суд у справі Шеремета перейшов до вивчення письмових доказів

17.12.2020, 15:49
Фото – Free Dr Kuzmenko
Фото – Free Dr Kuzmenko

Шевченківський районний суд Києва розпочав засідання в справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета стосовно трьох обвинувачених – Юлії Кузьменко, Яни Дугарь, Андрія Антоненка та повідомляє Укрінформ.

На засіданні присутні Кузьменко, Антоненко і Дугарь, їхні адвокати, а також представники обвинувачення. Антоненко – у скляному боксі.

На попередньому засіданні суд продовжив запобіжні заходи всім обвинуваченим до 7 лютого.

До цього, на засіданні в справі 21 жовтня, суд визначив порядок дослідження доказів, і, відповідно до нього, суд має почати з дослідження письмових матеріалів і документів та речових доказів, наданих стороною обвинувачення.

Нагадаємо, судові засідання в справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета в листопаді не проходили, бо захворіла суддя, яка головує в справі, Оксана Голуб.

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві внаслідок вибуху автомобіля. 12 грудня 2019 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про затримання та оголошення підозр фігурантам справи. Слідство підозрює лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, медсестру парашутно-десантного батальйону Яну Дугарь та ветерана АТО Андрія Антоненка.

Дугарь у травні 2020 року обрали запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 168 тис. грн. 11 серпня Київський апеляційний суд змінив запобіжний захід Кузьменко на цілодобовий домашній арешт. Антоненко залишається в СІЗО.

25 серпня Шевченківський районний суд обрав усім обвинуваченим у цій справі запобіжні заходи: Антоненку – тримання під вартою, Кузьменко – цілодобовий домашній арешт, але без електронного браслета, Дугарь – заставу в розмірі 168 тис. 160 грн.

4 вересня суд визначив присяжних у цій справі.

21 жовтня Шевченківський районний суд залишив Антоненка під вартою, Кузьменко – під цілодобовим домашнім арештом і продовжив строк дії обов’язків усім обвинуваченим до 19 грудня включно.

10 грудня суд продовжив запобіжні заходи всім обвинуваченим до 7 лютого.

Liked the article?
Help us be even more cool!